Што нудиме?

Наши услуги

Одбраната и комбинирана храна приготвена од страна на готвачи со долгогодишно искуство ќе ви пружи уникатно и незаборавно задоволство. Комбинацијата на традиционалното и модерното е потпорната точка на филозофијата на нашата гастрономија.

Резервирајте

Bastion апартмани за ексклузивно искуство

Прекрасен поглед

Просторен апартман

Голема кујна

Приватен тоалет

Наши фотографии

Нашите соби

Наши фотографии

Галерија

Сведоштва

"The most delicious food, excellent service..and marvelous sights.. Don't waste time. Take a visit tour. You won't regret it"

Xh_Jonuzi_, Tripadvisor

"Pozdrav restoran je izuzetno kvalitetan i poseban, hrana je ukusna i prirodna"

Šefki A, Tripadvisor

“The food is good, kindness, clean tidy, I hope they come back again. nature clean air. greetings to all staff for kind”

apsolut-free, Tripadvisor

Како да не најдете

Контактирајте не

Адреса:

Калиште, Гостивар 1230

Телефон:

+389 70 377 744

Се вчитува...
Дојде до грешка. Ве молиме обидете се повторно.
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!